Dyplomowana psychoterapeutka po 4-letniej Szkole Psychoterapii Dzieci, Młodzieży i Rodzin organizowanej przez Laboratorium Psychoedukacji oraz Ośrodek ReGeneRacja.
Ukończyła studia psychologiczne i pedagogiczne (resocjalizacja) na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako nauczyciel współorganizujący kształcenie w klasie integracyjnej, psycholog przedszkolny oraz praktykantka/stażystka: na oddziale psychiatrii całodobowej dla dzieci i młodzieży w Szpitalu Uniwersyteckim, na Oddziale Psychiatrii Sądowej o Wzmocnionym Zabezpieczeniu w Szpitalu Klinicznym im. dr J. Babińskiego, w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Wielkich Drogach, Interwencyjnej Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej dla chłopców w Krakowie, Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej Dzieło Pomocy Dzieciom oraz w Małopolskim Towarzystwie Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych Powrót z „U” (w zakresie oddziaływań profilaktycznych skierowanych do dzieci i młodzieży).
Ukończyła szkolenia i seminaria organizowane przez Ośrodek Psychoterapii Mały Książę – „Poza zasadą pudełka. Zabawa w psychoterapii dzieci”, „Praca z dzieckiem z perspektywy teorii przywiązania”, „Dlaczego dzieci się bawią?”, a także kurs Trenera Umiejętności Społecznych.
Prowadzi psychoterapię w oparciu o podejście psychodynamiczne z dziećmi od 4 do 12 roku życia, głównie z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, zachowaniami agresywnymi i autoagresywnymi, trudnościami w relacjach społecznych.
Prowadzi konsultacje rodzicielskie dla rodziców doświadczających trudności wychowawczych oraz będących w kryzysie. Kieruje się zasadami kodeksu etyczno-zawodowego psychologa, a swoją prace poddaje regularnej superwizji.
Terapie prowadzi pod adresem: