?>

Witold Tomasz

Witold Tomasz

Jestem psychologiem (specjalność kliniczno-sądowa), psychoterapeutą, certyfikowanym neuroterapeuta z zakresu przezczaszkowej stymulacji stało prądowej tDCS, certyfikowanym trener Biofeedback EEG i GSR. Swoją wiedzę dotyczącą zastosowania stymulacji tDCS, tACS, tRNS, mftDCS, zdobywałem m.in. podczas warsztatów szkoleniowych organizowanych przez Neuroelectrics w Barcelonie.

W ośrodku Psychoterapii Sensusmed pracuję również jako psychoterapeuta w modalności psychodynamicznej, w swojej pracy szczególnie ukierunkowany jestem na psychoterapię skoncentrowaną na przeniesieniu(TFP, ang. Transference-Focused Psychotherapy). W tym obszarze zajmuję  się przede wszystkim pracą z pacjentami z zaburzeniami osobowości typu borderline, zburzeniami osobowości typu narcystycznego, anoreksją, bulimią. Prowadzę również psychoterapię młodzieży z trudnościami relacyjnymi, zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi.

Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaje regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora. W swojej pracy kieruje się kodeksem etycznym psychoterapeuty oraz etyczno-zawodowy psychologa, dbając o poczucie bezpieczeństwa i komfort pracy pacjenta.

więcej rezerwuj termin